Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Kolay, Hızlı, Güvenli!.. | musterihizmetleri@multinet.com.tr

Shell Taşıt Tanıma Sistemi Avantajları

Akaryakıt Tüketiminiz için Tam Kontrol

Şirket araçları nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt almış, km. başına ne kadar yakıt harcamış bilgileri Shell Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde online sistemden raporlanabilir. Araç ve filo bazında günlük, haftalık ve aylık limitler uygulanabilir, yakıt alımına lokasyon sınırı konulabilir, departman değişikliği ve araç bilgileri güncellenebilir.

Pratik ve hızlı akaryakıt ikmali!

İstasyonda kredi kartı, fiş, imza, nak​it ödeme, fatura alma, bekleme yapmadan hızlı bir şekilde yakıt ikmali yapılır.

Online Anlık Tüketim Görüntüleme

Sistemin online çalışması sayesinde tüketimler anlık olarak sisteme yansır. Aynı zamanda self servis panelinden de görüntüleme yapılabilir.

Ödeme Kolaylığı

Bütün ödemelerinizi tek bir firmaya ayda iki defa yaparsınız. Anlaşmalı olduğumuz bankalarında tanımlanan DBS hesabınız üzerinden otomatik olarak, Teminat Mektubu ile havale yolunu seçerek ya da kredi kartı önprovizyonu ile ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Muhasebe Kolaylığı

Ayda sadece iki fatura ile muhasebe ve idari işlem trafiğiniz azalır. Personelin masraf fişi toplama zorunluluğu, fişlerin şirket sistemlerine girişi, kontrolü gibi operasyonel işlerden kurtulur ve işgücü kaybı yaşamazsınız. Ayrıca koyabileceğiniz zaman ve lokasyon limitleri ile suistimale engel olursunuz.

Litre / Kilometre Takibi

Akaryakıt giderleri üzerinde tam ve detaylı bir kontrol sağlanıp, olabilecek kayıplar engellenir. Km kontrolü sayesinde aracınızın tüketim performansını izleyebilirsiniz..

Türkiye’de yaygın, geniş hizmet ağı

Türkiye’nin en kolay ulaşılabilir noktalarına konumlanmış 960 Shell istasyonu Taşıt Tanıma Sistemi ile donatılmıştır. İstanbul’dan, Mersin’e, İzmir’den, Van’a Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile yolculuğunuz çok daha kolay. Baştan sona avantajlarla dolu bu sistemden siz de faydalanın!

​​​